دانلود انجمن ساز فارسی FluxBB نسخه ۱.۵.۱۱

FluxBB یک اسکریپت انجمن ساز منبع باز تحت مجوز GNU General Public میباشد . این اسکریپت بصورت رایگان ارائه میشود و رایگان خواهد ماند . FluxBB برای اینکه سریع و سبک باشد طراحی شده و نسبت به انجمن سازهای بزرگ فاقد بعضی از ویژگی های نه چندان ضروری میباشد ، هرچند اکثر ویژگی های ضروری که بیشتر انجمن سازها دارند را FluxBB دارا میباشد . FluxBB برگرفته از انجمن ساز PunBB که توسط ریکارد اندرسون ایجاد شده است ، میباشد ؛ در سال ۲۰۰۷ ریکارد اندرسون تصمیم گرفت PunBB را به یک شرکت تجاری بفروشد. پروژه زیر نظر ریکارد اندرسون ادامه داشت تا در سال ۲۰۰۸ او اعلام کرد که قصد مشارکت و فعالیت در این پروژه را ندارد .

با توجه به اینکه شرایط تغییر کرد ، اعضای باقیمانده از تیم توسعه دهنده پروژه تصمیم گرفتند که برای ادامه کار نیاز بیشتری به کنترل بر روی پروژه را دارند که این تصمیم به این معنی بود تنها گزینه فورک کردن این پروژه است و به این شکل FluxBB متولد شد.

FluxBB نسخه ۱.۲ یک شاخه از بروزرسانی و رفع عیب از PunBB نسخه ۱.۲.۱۷ میباشد. در ژوئن سال ۲۰۱۰ نسخه ۱.۴ از FluxBB که مدتها منتظرش بودیم را منتشر کردیم که شامل چند ویگی مهم و بهبود در اسکریپت بود . ماه های بعد چندین نسخه از ۱.۴ منتشر شد . در می سال ۲۰۱۲ ، نسخه ۱.۵ از FluxBB منتشر شد که شامل پیشرفت علیه هرزنامه ها بود .

این انجمن ساز درحال حاضر نسخه ۱.۵.۱۱ را منتشر کرده و استفاده میشود که آخرین نسخه را به زبان فارسی به همراه تاریخ شمسی خدمت شما ارائه میشود .


ویژگی های FluxBB

۱. نصب و استفاده ساده و آسان

۲. بسیار سبک و کم حجم

۳. کاملا ً فارسی

۴. تاریخ شمسی

۵. داری چندین پوسته پیش فرض

۶. سیستم پروفایل دهی پیشرفته

۷. سیستم عضویت و همچنین ارسال توسط مهمان

۸. قابلیت دسته بندی انجمن ها و موضوع ها

۹. قابلیت بازخورد از انجمن ها و موضوع ها

۱۰. قابلیت اشتراک به انجمن ها و موضوع ها

۱۱. قابلیت پیشرفته جستجو در محتوای انجمن

۱۲. و امکانات بسیار دیگر که باید ببینید
اولین شخصی باشید که نظر می دهد

نوشته های مرتبط